“Берое” – ЦСКА 1:1 във вечерен мач под Аязмото от втория кръг

“Берое” и ЦСКА завършиха наравно – 1:1, в среща от втория кръг на шампионата в “А” група, игран на изкуствено осветление от 21.00 часа тази вечер.

За “Берое” резултата откри Венцислав Христов в 64-та минута на мача, а изравнителният гол за ЦСКА, дело на току-що влязлата резерва Григор Долапчиев, падна в 83-та минута.

10. Венцислав Христов

Резерви: 22.Благой Макенджиев, 15.Георги Динков, 3.Владимир Зафиров, 19.Мартин Райнов, 11.Дончо Атанасов, 92.Иван Горанов, 91.Амир Саюд

23. Емил Гъргоров (к)

Резерви: 92.Стоян Колев, 16.Петър Витанов, 25.Ангел Грънчов, 26.Юлиян Илиянов, 4.Рангел Абушев, 9.Християн Кировски, 45.Григор Долапчиев

Старши треньор: Стойчо Младенов

В 78-та минута Амир Саюд замени Здравко Илиев от “Берое”. Гостите направиха 3 смени през второто полувреме.

Главният съдия на срещата Цветан Кръстев от Пловдив бе с помощници Александър Атанасов от Варна и Димитър Димитров от Пазарджик.

Жълт картон за домакините получи Пламен Крумов в 27-та минута за фаул срещу Антон Карачанаков, а от гостите – Ревсон Коредейро в 71 мин. и Ивайло Чочев в третата минута от продължението на мача.

След тази среща и след победата си като гост над “Славия” в първия кръг “Берое” има вече 4 точки, с които се нарежда на трето място в класирането.