“Берое” обърна “Видима Раковски” – 3:2

“Берое” постигна втора победа в предсезонната си подготовка като се наложи с 3:2 над “Видима”. Елио Мартинс откри резултата за “Берое” в 24-та минута, но с попадения на Ангел Русев в 38-та и Християн Кожухаров в 45-та гостите обърнаха в своя полза. През второто полувреме “Берое” бе далеч по-добрия отбор на терена и заслужено доведе резултата до 3:2 с попадения на Владимир Зафиров в 77-та и Дончо Атанасовв 82-та минута.

Срещата се игра при изключително тежки метеорологични условия и силен снеговалеж. Домакините бяха направили и непосилното и почистили целия терен, но само след полувреме игра около 2-3 сантиметра сняг бяха натрупали на терена.

Подробности, видео и снимки от мача можете да намерите на официалния сайт на “Берое”.