“Берое”-”Видима-Раковски” – 1:1 в последната контрола

ПФК „Берое“ (Стара Загора) и „Видима-Раковски“ (Севлиево) завършиха наравно днес на стадиона в Нова Загора, където се игра последната контрола преди пролетния дял на шампионата, съобщиха от пресцентъра на дружеството-собственик на клуба. През първото полувреме и двата отбора отбелязаха по един гол.

Резултатът откри новото попълнение на „Берое“ Давид Каядо. В 15-тата минута, при изпълнение на пряк свободен удар от около 30 метра, португалецът прехвърли вратаря и реализира за 1:0. Изравнителният гол за „Видима-Раковски“ отбеляза Ангел Русев 3 минути преди почивката.

В началото на второто полувреме „Берое“ се настаниха трайно в полето на противника, но до точни попадения не се стигна. В 68 –тата минута капитанът на отбора Слави Жеков не успя да реализира от пряк свободен удар, след като топката удари греда.