ПФК “Берое” – “Загорец” Нова Загора – по три на полувреме

STZAGORA.NET

Емил Ангелов - в накзателното поле на противниковата врата.

ПФК „Берое“ (Стара Загора) разгроми Загорец (Нова Загора) с 6:0. През първото полувреме на срещата старозагорци реализираха три точни попадения. Головата серия откри Каядо още в 3-тата минута. Малко след това той напредна по крилото, центрира и така в 7-мата минута Емил Ангелов заби топката за втори път в мрежата на „Загорец“. 14 минути по-късно със страхотен удар отдалеч Милен Танев покачи до класическото 3:0 с английски гол.

В началото на второто полувреме Стефан Велев намери топката във въздуха и отбеляза четвъртия гол за „Берое“. Петото попадение падна в 66 – тата минута и бе дело на Ливраменто. Крайното 6:0 за беройци оформи Чепилов. В 70-тата минута той нахлу в наказателното поле и прати топката зад вратаря на „Загорец“.

„Благодаря на домакините, че ни предоставиха възможността да играем на техен терен последните две контроли“, коментира след края на мача старши-треньорът на „Берое“ Илиан Илиев.

Каядо с топката.

Капитанът на "Берое" Слави Жеков финтира двама защитници на "Загорец".

Милен Танев овладя топката и вкара английски гол с далече изстрел.

-

социални мрежи

2 коментари on “ПФК “Берое” – “Загорец” Нова Загора – по три на полувреме”

• 111 wrote on 23 февруари, 2012, 23:42

Чепилов не е вкарвал гол. Второто полувреме голмайсторите ви са грешни. Как може да пишите произволни съчинения, нямащи нищо общо с действителността. 4-0 направи Абушев, 5-0 Велев, а 6-0 Ливраменто.

• admin wrote on 23 февруари, 2012, 23:46

111, така ни подават информацията, така я пускаме. Проследете по веригата. Благодарим Ви за уточнението, което правите.