“Берое” ще играе контрола с “Любимец” в паузата на първенството

В паузата на първенството “Берое” ще изиграе контролна среща с “Любимец” като гост. Мачът ще се играе в четвъртък (21 март) от 15:30 часа и ще бъде предаван пряко в beroe.bg.

Това е втора среща между двата тима от началото на годината. В предсезонната си подготовка “Берое” надделя с 3:0 след попадения на Венци Христов, Симеон Мечев и Дончо Атанасов.

Очаква се старши треньорът на зелено-белите Петър Хубчев да заложи на играчи, които имат по-малко игрови минути.
Днес и утре е почивен ден за по-голямата част от футболистите, а на тренировки ще бъдат онези играчи, които имат да наваксват в подготовката.