Втора победа за “Берое” в контролите – над “Гурник” Забже

“Берое” постигна втора поредна победа в лятната си подготовка. Заралии се наложиха с 2:0 над силния полски тим на “Гурник” (Забже), съобщи beroe.eu. Попаденията вкараха Антонио Ливраменто в 51-та минута и Владимир Зафиров в 59-та минута на срещата. Беройци бяха по-добрият тим на терена и създадоха още няколко голови опасности и през двете полувремена.

“Берое” заслужено излезе напред в резултата в 51-та минута, когато Ливраменто проби отдясно и стреля силно към дясната греда от малък ъгъл, разписвайки се за 1:0.

Вторият гол за “Берое” падна в 59-та минута. Зафиров успя да засече след остро центриране на Каядо и под плонжа на вратаря на поляците вкара за 2:0.

До края на мача “Берое” владееше повече топката, но не се стигна до нови опасности.

Следващата контрола на “зелените” е в четвъртък от 19 часа българско време срещу Динамо (Тбилиси, Грузия).
(Подробен текст за развоя на мача – на beroe.eu.)