Потрошиха буса на „Берое” в Бургас

STZAGORA.NET
Разгневени фенове са потрошили автобуса на ПФК „Берое” в Бургас преди мача с „Черноморец“ на стадион „Лазур“ от 17.30 часа днес, съобщиха от полицията в града край рафинерията на „Лукойл Нефтохим“.

Хотел "Мираж"

Автобусът марка „Сетра”, със софийска регистрация, собственост на футболен клуб „Берое”, е бил паркиран на паркинга пред хотел „Мираж”. Счупени са два стъклопакета. Точната стойност на нанесената щета е в процес на изясняване. Цената на такъв клас автобуси започва от 160 000 лева. Работата по случая продължава от служители на Второ районно управление „Полиция” – Бургас.
*

споделяне на връзка


echo
Copyright © 2026 Стара Загора. Всички права запазени. ЗА КОНТАКТИ: E-mail: awers@abv.bg
Powered by LinkBuilding.bg