„Лайънс клуб Стара Загора Августа“ кани старозагорци на залесяване на 21 март край Самарското знаме

СТАРА ЗАГОРА ДНЕС – STZAGORA.NET
*
Версия за смартфони >>>

Zalesiavane fidankaНа 21.03 2021 г., неделя, от 10.00 часа „Лео клуб Стара Загора Августа“ и „Лайънс клуб Стара Загора Августа“ стартират инициативата „Да садим OFFLINE с приятели“. Очакваме Вашата подкрепа и активност да засадим нови широколистни дръвчета в гората северно от Мемориалния комплекс „Бранителите на Стара Загора“ (паметника „Самарско знаме“).

Сборният пункт е на 21 март, НЕДЕЛЯ, от 10.00 часа на паркинга източно от детска градина „Патиланско Царство“.

Нека заЕДНО да допренесем за каузата – Стара Загора да бъде най-зеленият град в България, като възстановим изгорялата гора в местността.
Носете своята Усмивка!

Събитието е част от Националната Лайънс кампания за залесяване „Lions Зелена Мисия“. Лайънс, Лео (младежката секция), партньори и доброволци ще засадят над 2000 дръвчета тази пролет в градовете Русе, Разград, Плевен, София, Видин, Стара Загора, Велинград, Чепеларе, Пазарджик, Свиленград, Селановци, Добрич и Велико Търново. Фиданките са предоставени от @Гората.бг, а инструментите и пълното съдействие за подготовка на терена северно от „Самарското знаме“ е осигурено от отдел „Озеленяване и комунални дейности“ към Община Стара Загора.

Заповядайте, за да бъде Стара Загора най-зеленият град!

#ЗаедноСмеСилниЗаПромяна
#LionsЗеленаМисия
#

социално споделяне


echo
Copyright © 2026 Стара Загора. Всички права запазени. ЗА КОНТАКТИ: E-mail: awers@abv.bg
Powered by LinkBuilding.bg