8-годишно дете падна в канал в Чирпан и се удави

STZAGORA.NEТ
На 9 декември в 12:51 ч на тел. 112 в РУП – Чирпан е получен сигнал за паднало в канала зад ОУ “Кирил и Методий” в град Чирпан дете. 8-годишното момче, чиято самоличност вече е установена е открито на около километър от мястото, където е паднало. Пристигналият на място екип на ФСМП – Чирпан е констатирал смъртта му, съобщиха от Пресцентъра на ОДМВР – Стара Загора.
#

социални бутони


echo
Copyright © 2026 Стара Загора. Всички права запазени. ЗА КОНТАКТИ: E-mail: awers@abv.bg
Powered by LinkBuilding.bg