За 20 минути спират движението на три тролейбусни линии в Стара Загора в петък следобед

STZAGORA.NET
Поради аварийно изключване на напрежението за отстраняване на паднал клон върху въздушно-контактната мрежа по ул. „Ген. Гурко“ в района на комплекс „Верея“, от 14.20 ч. до 14.40 ч. днес (4 октомври) временно ще бъде спряно движението на тролейбусите по линии №1, №26 и №36.

Община Стара Загора се извинява на жителите и гостите на града за причиненото неудобство.
#

сподели ме


echo
Copyright © 2026 Стара Загора. Всички права запазени. ЗА КОНТАКТИ: E-mail: awers@abv.bg
Powered by LinkBuilding.bg