Състезателите на СК „Загорски стрелец“ се завърнаха с медали от първото състезание в зала

РАЗПИСАНИЕ - ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ >>>>..................................; ЧЕТЕТЕ ПУБЛИКАЦИИТЕ В САЙТА ПРЕЗ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ТУК >>>>
*
SK ZAGORSKI STRELECСъстезателите на СК „Загорски стрелец“ записаха нови успехи при спортната стрелба с лък през изминалия уикенд (18-20 октомври 2024г.). Те взеха участие в първото състезание на закрито по стрелба с лък в град Варна. Спортистите от СК „Загорски стрелец“ се завърнаха в Стара Загора със заслужени медали.

Шампионатът се проведе в Многофункционален спортен комплекс “Владислав Варненчик”. Организаторите предоставиха отлични условия за провеждането на турнира, който събра 110 състезатели от 14 клуба от цялата страна. СК “Загорски стрелец” взе участие в двете категории – олимпийски стил и компаунд.

Изключителни са постиженията на младежите олимпийски стил, които завоюваха призовите места. Първото място спечели Явор Стойнов, а на второ и трето се класираха съответно Любомир Камишев и Борис Василев.

При младежите компаунд Николай Василев спечели първото място, а при мъжете компаунд Божидар Иванов зае шестото място. Дебютантът Георги Камишев бе отличен на трето място при компаунд мъже 50+.enl