Дисциплинарната комисия на БФС глоби ПФК „Берое“ с 5000 лева заради фенове

STZAGORA.NET
Дисциплинарната комисия към Българският футболен съюз глоби пет клуба заради фенове, съобщават от централата, цитирана от Novinite.bg.

– Заради хвърлени предмети и използване на забранени пиротехнически средства БФС глоби „Берое“ с 5000 лева, при гостуването на „Любимец“,

– ЦСКА и „Левски“ с по 1000 лева за хвърлени предмети и използване на пироефекти,

– „Пирин“ (Гоце Делчев) с 1000 лева заради предмети, хвърлени от трибуните по време на мача с „Лудогорец“,

– и „Локомотив“ (Пловдив) за нерегламентирано използване на пиротехнически изделия.
#

бутон за споделяне


echo
Copyright © 2026 Стара Загора. Всички права запазени. ЗА КОНТАКТИ: E-mail: awers@abv.bg
Powered by LinkBuilding.bg