Дисциплинарната комисия на БФС глоби ПФК „Берое“ с 5000 лева заради фенове
- сряда, октомври 9, 2013, 14:30
- Спорт
- Добавете коментар
STZAGORA.NET
Дисциплинарната комисия към Българският футболен съюз глоби пет клуба заради фенове, съобщават от централата, цитирана от Novinite.bg.
– Заради хвърлени предмети и използване на забранени пиротехнически средства БФС глоби „Берое“ с 5000 лева, при гостуването на „Любимец“,
– ЦСКА и „Левски“ с по 1000 лева за хвърлени предмети и използване на пироефекти,
– „Пирин“ (Гоце Делчев) с 1000 лева заради предмети, хвърлени от трибуните по време на мача с „Лудогорец“,
– и „Локомотив“ (Пловдив) за нерегламентирано използване на пиротехнически изделия.
#










