Спират за по два часа в сряда и четвъртък вечер тролеите в „Железник“

STZAGORA.NET
Във връзка с реализацията на проект „Подобряване на физическата и жизнена среда в квартал „Железник”, гр. Стара Загора” по Оперативна програма „Регионално развитие”, на 6 и 7 юни 2012 г. (сряда и четвъртък) от 20,00 ч. до 22,00 ч. ще бъде изключено захранването на тролейбусната мрежа и курсовете на тролейбусните линии №№ 1, 26 и 36 няма да се изпълняват. Община Стара Загора се извинява за причиненото неудобство на гражданите.

spodelime.com


echo
Copyright © 2026 Стара Загора. Всички права запазени. ЗА КОНТАКТИ: E-mail: awers@abv.bg
Powered by LinkBuilding.bg